Podziękowanie za współpracę

Szanowni Państwo

Dobiegł końca czas w którym miałem przyjemność sprawować funkcję Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach.

Pod koniec stycznia 2021 roku, po przeprowadzonym przez Urząd Miasta naborze, objąłem stanowisko Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach, funkcję tę będę pełnił do 31 sierpnia bieżącego roku. Przez ponad dwa i pół roku udało się wprowadzić wiele nowych rozwiązań, które znacząco usprawniły pracę jednostki. W tym czasie miały miejsce dwa ważne wydarzenia w historii Ośrodka, 9 października 2021r. otwarto halę widowiskowo – sportową Grupa Azoty Arena a 17 grudnia tegoż samego roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach uroczyście świętował swoje 25-lecie.

Szanowni Państwo, praca na rzecz Miasta i jego mieszkańców była dla mnie wielkim honorem. Odchodzę z zajmowanego stanowiska z podniesioną głową lecz z żalem, że nie dane mi było wdrożyć wielu projektów i pomysłów. Swoje obowiązki zawsze starałem się wykonywać sumiennie z należytą starannością. Nie byłoby to możliwe gdyby, nie pracownicy MOSiR, którzy mnie w tym wspierali za co z tego miejsca pragnę im gorąco podziękować. Chcę również podziękować za współpracę wszystkim Radnym, Kierownikom i pracownikom Urzędu Miasta, Prezesom Spółek Miejskich, Zakładom i Firmom współpracującym z MOSiR, przedstawicielom Klubów i Stowarzyszeń Sportowych a także Polskim i Wojewódzkim Związkom Sportowym.

 

Z poważaniem
Andrzej Śliwa

Powrót na początek strony