Fotorelacja z weekendowych wydarzeń na obiektach MOSiR 07-09.06.2024

III Open Traditional Karate-Do World Cup przeszedł do historii. 8 i 9 czerwca w Hali widowiskowo-sportowej, przy ul. Lubelskiej 59 wystartowało ponad 600 zawodników min. z Argentyny, Armenii , Macedonii, Litwy, Rumunii, Niemiec, Norwegii, Szwajcarii oraz Polski
W generalnej klasyfikacji klubowej zwyciężyła Akademia Karate Tradycyjnego Kraków-Niepołomice zdobywając 140 punktów. Drugie miejsce wywalczyła ekipa z Armenii z liczbą 47 punktów. Na trzecim miejscu uplasował się Klub Karate Tradycyjnego Chidori (45 punktów).
Gratulujemy zwycięzcom! To były dwa dni pełne niezapomnianych emocji
Ostatni mecz i ostatnie 3 pkt w tym sezonie zapewniły Akademii Piłkarskie Perełki awans do Centralnej Ligii Juniorów. W piątkowe popołudnie zawodnicy z Puław pokonali drużynę Akademia Piłkarska Podlasie Biała Podlaska. Gratulujemy!
Eliminacje regionalne “Kinder Joy of Moving Tenisowa Talentiada” odbyły się po raz kolejny w Puławach. Udział wzięło 15 drużyn składających się z 3 chłopców i 3 dziewczynek. Do Puław zawitali zawodnicy z Lublina, Kielc, Świdnika, Łęcznej, Tarnogrodu i oczywiście Puław. Zwycięzca awansował bezpośrednio do Ogólnopolskiego Finału natomiast drużyny z miejsc 2,3 i 4 do półfinału w Radomiu
(01.09.2024) Wśród drużyn z awansem znalazła się pierwsza drużyna ze Szkolnego Klubu Tenisowego „Smecz „ Puławy”
Uczestnicy Truskawkowego Rajdu Rowerowego zorganizowanego przez Gminę Puławy oraz Rodzinnego Rajdu Rowerowego Puławy – Matygi – Puławy „Kręcimy dla Puław” wykręcili kolejne kilometry dla Puław w ramach trwającej rywalizacji Rowerowej Stolicy Polski