Wyniki z Mistrzostw Puław Klas II i III Szkół Podstawowych w Pływaniu

Wyniki z Mistrzostw Puław Klas II i III Szkół Podstawowych w Pływaniu

  

 


 

       

         

        

TERMIN I MIEJSCE: 27-28.05.2008 r., PŁYWALNIA KRYTA MOSiR

ORGANIZATOR: MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI

ŁĄCZNA LICZBA UCZESTNIKÓW: 164 OSOBY

 

27.05.2008 r.

MISTRZOSTWA PUŁAW KLAS III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PŁYWANIU

p.n. „PŁYWAM STYLOWO”

 

WYNIKI

/12 NAJLEPSZYCH ZAWODNICZEK I ZAWODNIKÓW/

 

50 m stylem dowolnym dziewcząt

 

1.Goldsztejn  Patrycja                       SP-11                                      0:35,90

2.Łysiak  Milena                                  SP-1                                         0:38,44

3.Karlińska Weronika                         SP-4                                         0:39,55

4.Petniak Eliza                                    SP-2                                         0:43,56

5.Gajaszek Patrycja                          SP-3                                          0:44,71

6.Syrokosz Angelika                          SP-3                                          0:48,74

7.Dytkowska Dominika                       SP-2                                         0:49,16

8.Kattenbach Agata                           SP-10                                       0:49,74

9.Nowak Natalia                                  SP-2                                          0:50,06

10.Strzeszewska Olga                      SP-3                                          0:50,56

11.Grabowska Aleksandra                SP-3                                         0:51,16

12.Wypych Karolina                            SP-3                                         0:52,06

  

50 m stylem dowolnym chłopców

 

1. Urbaniak Przemysław                     SP-2                                          0:34,12

2. Kulik Krzysztof                                SP-1                                          0:38,35

3. Kuczyński Igor                                 SP-1                                          0:42,11

4. Kozak Filip                                        SP-11                                        0:42,96

5. Kiliszek Kacper                               SP-2                                           0:43,44

6. Grabek Mikołaj                                 SP-3                                           0:44,05

7. Sykut Paweł                                      SP-10                                        0:45,60

8. Piersiak Kamil                                  SP-3                                           0:45,68

9. Bieniek Bartosz                               SP-3                                           0:48,18

10. Wilczyński Maksymilian               SP-2                                          0:49,20

11. Zdanowski Jakub                          SP im.Aignera                          0:49,74

12. Marzysz Kamil                               SP-10                                        0:52,29

  

50 m stylem motylkowym – poza  konkursem

 

1. Urbaniak Przemysław                     SP-2                                          0:41,40

 

 

28.05.2008 r.

MISTRZOSTWA PUŁAW KLAS II SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PŁYWANIU

p.n. „JUŻ PŁYWAM ”

  

WYNIKI

/12 NAJLEPSZYCH ZAWODNICZEK I ZAWODNIKÓW/

 

25 m stylem  grzbietowym dziewcząt

 

1. Łodzińska Ola                                  SP-2                             0:20,31

2. Repczuk Natalia                              SP-10                           0:25,34

3. Malec Paulina                                  SP-3                              0:26,44

4. Korzeniowska Weronika                SP-3                              0:26,61

5. Różańska Maja                               SP-2                              0:27,22

6. Chęć Magdalena                            SP-3                              0:27,86

7. Rzeszot Izabela                             SP-6                              0:27,96

8. Paliszewska Dominika                   SP-3                              0:28,77

9. Grzegorczyk Kamila                       SP-3                              0:28,95

10. Gajek Agata                                   SP-10                            0:28,99

11. Staniak Aleksandra                      SP-3                              0:29,13

12. Wydra Julia                                    SP-10                            0:29,26

  

25 m stylem dowolnym chłopców

 

1. Urbanek Paweł                                SP-11                             0:20,20

2. Jaskólski Jakub                              SP- 3                              0:21,21

3. Zawadzki Krystian                          SP-11                            0:22,09

4. Grzeszczyk Kacper                       SP-10                            0:22,12

5. Gugała Tomasz                              SP-3                               0:22,62

6. Furtak Bartłomiej                            SP-10                            0:24,34

7. Sułek Marek                                    SP-3                               0:24,48

8. Stalęga Michał                               SP-10                            0:24,60

9. Zygmunt Jan                                   SP-3                               0:25,47

10. Miazga Łukasz                            SP-11                            0:26,41

11. Kryczka Sebastian                      SP-3                              0:27,10

12. Koter Łukasz                                SP-2                              0:28,06

 


 25 m stylem grzbietowym
 
 Dekoracja zwycięzców
 Najlepsi na 25 m stylem grzbietowym
 Najlepsi na 50 m stylem dowolnym
 Najlepsze na 25 m stylem grzbietowym
 Najlepsze na 50 m stylem dowolnym
 Najwierniejsi kibice
Nagrody dla najlepszych 
 Przemek Urbaniak - najlepszy zawodnik zawodów
Sędzia główny zawodów 

 

 

Copyright © 2010 Mosir Puławy. Wykonanie: Kamil Bugno, Krzysztof Lenart, ITPM24 | Redakcja: Katarzyna Suszek.